خدمات کلینیک فوق تحصصی شنوایی نسیم قیطریه

مشکلات شنوایی نه تنها توانایی شما برای شنیدن مطلوب را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه کیفیت زندگی شما را نیز دستخوش چالش های متعددی می کند و اقدام به موقع جهت درمان مشکل شنوایی امری حیاتی و اجتناب ناپذیر محسوب می شود.

در کلینیک شنوایی نسیم قیطریه، خدمات جامع شنوایی جهت جلوگیری، تشخیص و درمان انواع کم شنوایی در نوزادان، کودکان، بزرگسالان و افراد سالخورده و کم توان با استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا در سطح استاندارد های بین المللی ارایه می شود.

خدمات ارایه شده در کلینیک شنوایی نسیم قیطریه شامل موارد زیر می شود:

ارزیابی تخصصی شنوایی

ارزیابی سبک زندگی و بررسی نیاز های شنوایی شما در محیط های مختلف و انجام مجموعه کاملی از آزمونهای تشخیصی شنوایی (مقدماتی و تکمیلی) و ارایه نتایج این آزمونها خدماتی هستند که در کلینیک فوق تخصصی شنوایی نسیم قیطریه برای شما عزیزان ارایه می گردد.

ارایه برنامه درمانی و توانبخشی

براساس نتایج بدست آمده از ارزیابی شنوایی، متخصص شنوایی سنجی، برنامه درمانی و توانبخشی ویژه ای را که متناسب با نیازهای شنیداری شما تنظیم شده است طی یک مشاوره تخصصی، در اختیار شما قرار می دهد. عموما راهکارهایی که برای مشکل شنوایی شما ارایه می شود شامل معرفی، تجویز و تنظیم سمعک، ارجاع به پزشک متخصص جهت انجام درمانهای دارویی و جراحی و خدمات توانبخشی شنوایی است.

ارایه خدمات پشتیبانی

متخصصین ما در کلینیک فوق تخصصی شنوایی نسیم قیطریه با انجام معاینات دوره ای و تعمیرات دوره ای سمعک، همواره در کنار شما خواهد بود.

خدمات تخصصی شنوایی سنجی نوزادان و کودکان

در کلینیک فوق تخصصی شنوایی نوزادان و کودکان نسیم قیطریه، متخصصین با تجربه شنوایی سنجی با تکیه بر سالها تجربه و دانش فنی در این زمینه، مشکلات شنوایی نوزادان و کودکان را از بدو تولد تشخیص داده و برنامه درمانی مناسب را در اختیار شما پدران و مادران عزیز قرار می دهند.