دیدگاه مراجعین نسبت به کیفیت خدمات ارایه شده در کلینیک

با تشکر از زحمات سرکار خانم موسوی مهربان

من برای مشکل کم شنوایی مادرم به این کلینیک مراجعه کردم. از طرف خودم و مادر از صبر و مهربانی سرکار خانم موسوی عزیز و خوش اخلاق بسیار سپاسگزارم.

آمایه / خرداد 1397

قدردانی از تلاش دلسوزانه و کارآمد

جا دارد از زحمات بی دریغ و دلسوزانه خانم موسوی در کلینیک شنوائی سنجی نسیم قیطریه که با انجام روش کورتیکال باعث شدند درک گفتار بنده و کیفیت شنوائی با سمعک هایم تا حد بسیار زیادی بهبود پیدا کند و از اصرار ایشان که باعث شد بنده با این روش جدید ارزیابی و سمعک هایم دقیقا تنظیم شود نهایت تشکر و قدردانی را بنمایم

درحال حاضر بعد از انجام این روش مشکل خاصی در شنوایی ندارم و از درک گفتار عالی چه در محیط دانشگاهی و چه محل کار لذت میبرم
امیدوارم زحماتی که ایشان در قبال بنده متحمل شدند را بر بزرگواری و صبر خویش ببخشایند

آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برایشان دارم

حسین / اردیبهشت 1397

پنجره ای رو به فردا

دوستان خوبم بنده 37 سال سن دارم و کم شنوایی ام از دوران مدرسه و دبستان همراهم بوده و متاسفانه بدون اینکه از آسیب هایش مطلع باشم تا بدین سن که رسیدم خودم را خواسته یا ناخواسنه از لذت شنوایی که یکی از وصف ناپذیرترین نعمت های خدادادی است محروم کردم. شاید اگر کمی زودتر با خانم موسوی دلسوز و باتجربه وکلینیک شنوایی سنجی نسیم قیطریه آشنا میشدم این خوشحالی را زودتر جشن میگرفتم.

نشنیدن صداها باعث شده بود در مکانهای عمومی ومحل کار و جمع های فامیلی و دوستانه تمایلی به صحبت کردن نداشته باشم و بسیاری از صحبت های دیگران را بی پاسخ میگذاشتم یا با پاسخ غیرمربوط باعث تعجب اطرافیانم میشدم .

چندین بارهنگام رانندگی یا عبور از خیابان نزدیک بود بخاطر نشنیدن صدای خودروها تصادف کنم و بسیاری موارد دیگر…تا اینکه بطور اتفاقی وارد سایت کلینیک شنوایی سنجی نسیم قیطریه شدم و از خانم موسوی که بطور دقیق و با صبر و حوصله پاسخ کاربران را میدادند مشاوره گرفتم و با مراجعه به ایشان و مشاوره دقیق و چند ساعته سمعک زیمنس(سیگنیا) پرایمکس5 را انتخاب نمودم…

دوستان عزیز با اینکه فقط چند روز است سمعک را میگذارم کیفیت صدا و درک گفتار عالی وحذف سوت کشیدن گوشهایم وشنیدن صداهایی که مدتها بود از خاطرم رفته بود من را به شوق آورد…عزیزان میخواهم بگویم یک لحظه هم در خرید و استفاده از سمعک مخصوصا با تکنولوژی روز دنیا به دل خود شک راه ندهید به قول مولانا:

هرکه نقص خویش را دید وشناخت اندر استکمال خود ده اسبه تاخت

حسین / دی 1396

دریچه ای رو به آفتاب، آرامش و آشتی با زندگی

با سلام؛ آن چه در پی می آید، برای پاس داشت زحمات درمان گرم، خانم موسوی و درد دلی دوستانه با عزیزانی است که به کم شنوایی در سطوح مختلف دجار هستند و به هر دلیلی برای بهبود آن اقدام نمی کنند:

من یک معلّم هستم؛ معلّم دانشگاه. سطح شنوایی ام به شدّت افت کرده و ارتباط ام با مخاطب مختل شده بود و برای درمان، امروز و فردا می کردم. به کلینیک نسیم مراجعه کردیم و نتیجه آن که با تجویز سمعک، در کمترین زمان ممکن، سطح شنوایی ام به طرز اطمینان بخشی بهبود یافت و اینک به آرامش بزرگی رسیده ام.

خانم موسوی تنها یک ادیولوژیست نیست که همه چیز را محدود به رسالت شغلی اش کند و تمام، او معلّم اخلاق هم است؛ انسانی قابل احترام، که همراه درمان جوی خود، گام به گام پیش می رود و خدمات پس از تجویز سمعک نیز، به راستی شایستۀ تحسین است.

من از سمعک استارکی استفاده می کنم و بسیار راضی هستم؛ اما بر اساس آن جه در کلینیک نسیم و نوع مهارت و تعهد خانم موسوی دیدم، انواع سمعک کارآیی رضایت مندانه ای خواهد داشت.

تأکید عمدۀ من این است که چون خودم به آرامش رسیده ام، دوست دارم بنده یا بندگان خدایی نیز به آرامش برسند؛ چرا که زندگی با سطح شنوایی بهتر، شیرینی آن را چندچندان می کند.

کیانی / آذر 1395

با تشکر از زحمات دلسوزانه خانوم موسوی

با سلام خدمت دوستان و تشکر از خانوم موسوی عزیز. خانوم موسوی از من خواستند در مورد سمعک کراس فوناک که خودم ازش استفاده میکنم توضیح بدم.این سمعک فوق العادست البته گوش راست من از نظر شنوایی مشکلی نداره و گوش چپ هم کم شنوایی شدید(severe)داره.از اونجایی که سمعکهای معمولی واسه کریهای عصبی کاربرد نداره توصیه میکنم اگر دوست ندارید عمل کاشت رو انجام بدید حتمن از این سمعک استفاده کنید.

چون از نظر ظاهری هم مشکلی نداره با اینکه موهای من کوتاه کوتاه هست ولی فقط سیمی که وارد گوش سالم میشه یه خورده معلوم هست.البته نباید از سمعک توقع داشته باشید که شنواییتون صد در صد بشه ولی این نوع سمعک برای ناشنواییهای عصبپ بهترین سمعک هست.

رضایی / آبان 1395

میخواستم از بابت زمان طولانی که برای مشاوره و تجویز سمعک مناسب برایم گذاشتید تشکر کنم.

با سلام
من مدرس دانشگاه دارای کم شنوایی متوسط تا شدید در هر دو گوش بوده و با توجه به حساسیت شغلم که در محیط کلاس درس بوده، انتظاراتم از سمعک زیاد بود که هیچ کدام از سمعک ها و کلینیک های قبل نتوانسته بودند شنوایی رضایت بخشی برایم فراهم آورند و به علت پیشرفت کم شنوایی ناچار به ترک شغل خود شده بودم.

خوشبختانه سرکار خانم موسوی طبق معاینات دقیق برایم یک جفت سمعک زیمنس باینکس پنچ تجویز کردند که از عملکرد آن فوق العاده راضی بوده و توانستم دوباره به تدریس بپردازم. البته قبلا هم از سمعک زیمنس استفاده می کردم، اما نوار گوش و تنظیم دقیق جدید، کارایی بسیار بهتری را برایم فراهم نمود.

از شما بسیار سپاسگزارم و برایتان از صمیم قلب آرزوی بهترین ها را دارم.

پارسا / مهر 1395

پیشنهاداتم برای زندگی بهتر! 🙂

  1. در کلاس های شنوایی با انگیزه شرکت کن! با انگیزه!… تمرین کن ، تمرین کن! برنامه ریزی منظم داشته باش!
  2. به مطالعه کتاب ها روی بیاور (فقط خود خود کتاب…! نه PDF!! نه پست های شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک یا تلگرام!!) کتاب های با موضوع: رمان ، فلسفخ ، روانشناسی ، خلاقیت ، هنری ، خودشناسی رو پیشنهاد میکنم کتابهایی بخرید که روان باشد 🙂
  3. دیدن فیلم های خوب و تآثیرگذار (خارجی باشد بهتره)
  4. برون گرا باش! بیشتر برون گرا باش تا درون گرا
  5. جاهای مختلف را امتحان کن! مثل کافی شاپ های مختلف ، رستوران ، جاذبه های گردشگری (سفر)
  6. یاد گرفتن چیزای جدید (همیشه به پیشرفت و یادگیری علاقه داشته باش) مثل یاد گرفتن تکنیک هنری یا آموختن زبان خارجی
  7. در قرارهای دسته جمعی دوستان و آشناها شرکت کن مثل اردو ، مناسبت ها

سپاسگزار فراوان از خانم تیلا موسوی بابت راهنمایی های فوق العاده اش

محمدامین فرخی / آذر 1394

تجربه یک زندگی جدید

حس میکنم وارد میحط جدیدی شدم چیزی مثل محیط دیجیتالی!
نسبت به سمعک قبلی ام (سمعک جیبی) ، صداها را شفاف تر میشنوم
قبلآ صداهای ریز را واضح زیاد دریافت نمیکردم ولی الان صداهای ریز را متوجه میشوم
حس میکنم اعتماد به نفس جدیدی پیدا کردم!
کلاس های شنوایی… تآثیر خوبی برام گذاشت! مهم مهم!
با سمعک جدیدم نسبت به قبل از زندگی بیشتر لذت میبرم
سپاسگزار فراوان از خانم تیلا موسوی بابت راهنمایی های فوق العاده اش

محمدامین فرخی / آذر 1394

بهترین نوع سمعکی که می تونست کمکم کنه به من پیشنهاد شد

با توجه به مشکل مالی که داشتم بهترین نوع سمعکی که می تونست کمکم کنه به من پیشنهاد شد و الان راضی هستم.
علاوه بر اینکه هزینه به صورت اقساط پرداخت شد تغییری در کیفیت ارائه خدمات دیده نشد و تمامی کارها به صورت کامل انجام شد
متشکرم

رسول / خرداد 1394

بهترین مکان برای انجام مشاوره تحت نظر یکی از متخصصین باتجربه

من اخیرا که مجبور به استفاده از سمعک شدم با این کلینیک از طریق ابنترنت آشنا شدم. بطور خلاصه میتونم بگم تنها مشاوره دقیق و جامعی بود که سرکارخانم موسوی انجام دادند و ضمن پاسخگویی به تمامی سوالاتم حتی ابهامات را هم برطرف کردند.

حقیقتا چند جای دیگر هم برای مشاوره رفتم ولی هرگز قابل مقایسه نبود.ایشان به واقع با حوصله و دانش و تجربه ای که دارند در نوع خود بینظیر میباشند.واقعا از راهنماییهای بیدریغ ایشان که بدون هیچگونه چشم داشت مالی بود سپاسگزارم و به عزیزانی که مشکل شنوایی دارند قویا توصیه میکنم قبل از هر اقدامی حتما از ایشان مشاوره بگیرند.

با سپاس مجدد

هادی / فروردین 1394

محیطی آرام و بسیار انسان دوستانه برای شروع دور دیگری از زندگی

زبان و سخن و نوشتارم از بیان زحمات خانم موسوی قاصراست

بنده در اصفهان به چندین شنوایی سنج مراجعه کرده و سمعکهای مختلفی دریافت کرده بودم که غیر از یکعدد از آنها بقیه اش قابل استفاده نبود ایشان چنان با محبت و مهربانی، پیگیر موضوع کاهش شنوایی بنده بودند که بکار بردن کلمه ی خواهرانه شاید کم باشد و در هر بار مراجعه با گذاشتن وقت بسیار و دقت فراوان ومعرفی محصولات جدید از شرکتهای مختلف بسیار رهگشای اینجانب بودند و در نهایت با توجه به پیشرونده بودن افت شنوایی و دوطرفه بودن آن جهت کاشت حلزون شنوایی معرفی نمودند از سال گذشته با داشتن پیوند حلزون گوش راست وسمعک گوش چپ زندگی جدیدی را شروع نموده ام .

خانم موسوی بنده شرمنده ی شما بوده و واقعا برای جبران زحماتی که برای من کشیده و میکشید قاصرم.از خداوند منان سلامت شما وخانواده تان را از صمیم قلب خواهانم.دست مریزاد .

تنها میگویم ممنون ، مرسی و متشکرم

سهیلا محربی / دی 1393

زحمات خانم موسوی و دلسوزی های ایشون کمک بزرگی به ما کرد

سلام من از سن 15 ماهگی متوجه مشکل مریم شدم و از همون موقع اقدام کردم و سمعکهایی که مریم استفاده میکرد خیلی عالی بود حدود یک سال و نیم از سمعک استفاده کرد ولی سمعک جواب نداد تا اینکه سال 89 مورد عمل کاشت حلزون قرار گرفت الان هم خوب حرف میزنه.

ناگفته نماند که زحمات خانم موسوی و دلسوزی های ایشون کمک بزرگی به ماکرد وتجویز سمعکهای ایشون بعد از عمل و تحویل دستگاه و کلاسهای توانبخشی موثر بوده الان صدای عادی و طبیعی داره .

خانم موسوی ممنونم

سیده زینب رو حانی / دی 1393

از زحمات ایشان صمیمانه سپاسگزاریم

سلام،

من پدر سید محمدصدرا رضوی هستم،ما در سن 3 سالگی فرزندمان متوجه شدیم که ایشان ،کم شنوایی متوسط دارند،واقعا ضربه روحی شدیدی بود،جز چند کلمه محدود چیزی نمی گفت،بعد از آشنایی با خانم موسوی و تنظیم سمعک وتجویز سمعک توسط ایشان که واقعا با دلسوزی و دقت انجام گرفت و توجه ایشان به مسائل. روحی من و مادرش در تجویز سمعک پیشرفته و ظریف والبته تلاشهای مادرش در مداومت در کلاسهای گفتار درمانی در حال حاضر پسرمان کاملا طبیعی صحبت میکند به نحوی که اگر سمعک ایشان را نبیند متوجه کم شنوایی ایشان نمیشود،

بنظرم بزرگترین پاداش خانم موسوی دیدن صحبت کردن پسرم بطور عالی است که خستگی ایشان را بدر میکند. در مراحل دیگر بعداز تنظیم سمعک که نیاز به کمک ایشان بود الحق والانصاف با دقت و دلسوزی ایشان کار انجام می گرفت.

از زحمات ایشان صمیمانه سپاسگزاریم

سید حسین رضوی / دی 1393
محمد خوش نظر

میخواستم از شما در مورد اینهمه مهربانی تشکرکنم

خدمت خانم موسوی

باسلام واحترام

میخواستم از شما در مورد اینهمه مهربانی تشکرکنم چگونه مرا که افت شنوایی هشتادو پنج درصدی داشتم راهنمایی کردی.

من از سی سال پیش در نیروگاه لوشان بودم افت شنواییم شروع شد وبا مراجعه به پزشک اودیو متری انجام شد وبرای جلوگیری از افت شنوایی سمعکی شدم وبه مرور زمان این افت به مقدار مذکور رسید.

البته در طول این مدت اودیومتری زیادی انجام دادم باین نتیجه رسیدم که باید یک سمعک قوی داشته باشم درجستجوی اینترنتی به سایت نسیم قسطریه به نظرم بهتر آمد. که بامراجعه و راهنمایی شما ودستور ساکشن و اودیومتری مجدد. شنوایی ام بهتر ودستگاه سمعک قوی نیترو زیمنس با قالب تجویز شد. وتا کنون از این سمعک رضایت دارم.

باتشکر خوش نظر

محمد خوش نظر / دی 1393