سمعک اتیکن Sensei

سمعک Sensei از برند دانمارکی اتیکن از دسته سمعک های فوق پیشرفته (Premium) است که بطور خاص برای نوزادان، خردسالان و کودکان طراحی شده است و بر پایه پلتفرم Inium، ساخته شده است. این سمعک به گونه ای طراحی شده است که درک گفتار در محیط های پیچیده شنیداری که اغلب کودکان در طول روز با آن مواجه هستند را به میزان چشمگیری بهبود می بخشد.

EasyRECD، ویژگی جدیدی است که در سمعک های Sensei پیاده سازی شده است که به واسطه آن می توان خصوصیات آکوستیکی مجرای گوش کودکان را در فرآیند فیتینگ سمعک لحاظ کرد و سمعک را با دقت بیشتری مطابق با شرایط شنیداری کودک، شخصی سازی کرد.

در سمعک های Sensei از تکنولوژی Speech Guard E استفاده شده است که دو روش تقویت کنندگی خطی و غیر خطی را با همدیگر ترکیب می کند و صدای طبیعی و شفافی را ارایه می دهد

یکی از دغدغه های والدین در رابطه با سمعک کودکان، اطمینان پیدا کردن از قرار گیری صحیح قالب گوش سمعک است و اتیکن برای حل این مشکل از تکنولوژی SmartFit Trainer استفاده می کند. نشانگر هوشمند LED تعبیه شده در سمعک زمانی که قالب سمعک در محل مناسب قرار نگرفته باشد، والدین یا مراقبین کودک را با خاموش و روشن شدن، آگاه می سازد.

 

انواع سمعک Oticon Sensei از لحاظ شکل و نحوه قرار گیری در گوش

سمعک Sensei در یک مدل گیرنده داخل گوش (RITE) و دو مدل پشت گوشی BTE312 و BTE13 عرضه می شود و تحت استاندارد IP57 در برابر نفوذ رطوبت و گرد و غبار مقاوم است. از وِیژگیهای بارز این سمعک می توان به تکنولوژی بی سیم، میکروفونهای جهت دار، دکمه های کنترلی برای تنظیم بلندی صدای سمعک و همچنین تغییر برنامه های آن، تلکویل، سازگاری با سیستم های FM، نشانگر LED برای نمایش وضعیت باتری سمعک و همچنین امکان اتصال به مجموعه لوازم جانبی ConnectLine اشاره کرد. سمعک Sensei را می توان برای افت شنوایی ملایم تا عمیق تجویز کرد.

RITE

مدل گیرنده داخل گوش سمعک Sensei که از باتری های سایز 312 استفاده می کند و سازگار با سیستم های FM است.

BTE312

مدل پشت گوشی سمعک Sensei، با باتری سایز 312  و سازگار با سیستمهای FM و دارای نشانگر LED

BTE13

مدل پشت گوشی سمعک Sensei با باتری سایز 13 و سازگار با سیستم های FM و دارای نشانگر LED مناسب برای افت شنوایی شدید تا عمیق

 

سطوح تکنولوژی و قیمت سمعک Sensei

سمعک کودکان Sensei در دو سطح تکنولوژی و قیمتی مختلف ارایه می شود. سمعک Sensei Pro پیشرفته ترین امکانات و تکنولوژی ها را در اختیار شما قرار می دهد و نسبت به سمعک Sensei از قیمت بالاتری برخوردار است. در جدول زیر می توانید ویژگیها و امکانات ارایه شده در سطوح مختلف تکنولوژی را مشاهده نمایید.

 

 

Features Oticon Sensei Pro Oticon Sensei
Fitting Formulas DSL, NAL DSL, NSL
Speech Guard E Yes No
SmartFit Trainer Yes No
EasyRECD Yes No
VoicePriority i Yes Yes
Inium Feedback Shield Yes Yes
Binaural Synchronization (automatics) Yes No
Binuaral Coordnation (button ops) Yes Yes
Fitting Bandwidth 10kHz 10kHz
Noise Management TriState TriState
Adaptive Directionality Multi Band Single Band
Power Bass Yes No
Music Widening Yes No
Fitting Bands 10 8
Frequency Channels 16 16
ConnectLine Compatible Yes Yes
FM Compatibility Filter Yes Yes
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید